Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

24|11|2011

Зустріч з Левком Лук'яненком24 листопада, напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій в Україні, Студентській парламент Академії адвокатури України організував зустріч із Почесним головою Асоціації дослідження Голодоморів в Україні, людиною, що є однією з найяскравіших постатей сучасної України, – Левком Лук’яненком.

Левко Григорович – юрист за фахом, адвокат. Але займатися професійним, юридичним правозахистом йому не судилося. У 1961 р. за створення «антирадянської організації» він був засуджений до виключної міри покарання – розстрілу. 72 доби провів у камері смертників, очікуючи страти. Та розстріл в касаційному порядку було замінено 15-ма роками ув'язнення. Аж до 1975 р. Левко Лук’яненко перебував у таборах ГУЛАГу: Мордовія, Урал, Володимирський централ…

Після нетривалого перебування на волі – новий арешт і новий вирок: 10 років таборів особливого режиму і 5 років заслання. Такою була розплата за створення правозахисної Української Гельсінської групи. Усього через три роки після звільнення з радянського концтабору, 24 серпня 1991 р. Левко Лук'яненко написав Акт проголошення незалежності України, який майже одноголосно ухвалила Верховна Рада.

Зустріч проходила у формі діалогу. Студенти ставили різні запитання:

— Що цінуєте Ви в людях? (Роман Зубчик, 1 курс з/ю)

— Які риси Вам імпонують? (Валерія Сотнікова, 1 курс з/ю)

— Звідки походить Україна та українці, яка їхня доля? (Микола Кікас, 5 курс, магістр)

Бесіда велась у товариській атмосфері, і відповідь звучала щира:

— Відповідальність за своє діло, за людей, які поруч, але перш за все, – за Україну.

— Розум. Почуття гумору. Доброта. Вміння гідно жити на будь-які гроші.

— Українці пройшли через складну, страшну, криваву історію. Це не можна забувати. А в майбутнє треба йти вільними людьми!

У подарунок від Л. Лук’яненка студенти одержали книги з дарчим підписом і запрошували ще приходити на гостину.

 


 

Зустріч напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій в Україні

На фото: книги з дарчим підписом – подарунок від Л. Лук’яненка студентам

Зустріч напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору і політичних репресій в Україні

На фото: Л. Лук’яненко з викладачем кафедри прав людини Іриною Ніколенко (ліворуч) та студентками
Архів новин »