Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

17|11|2011

Академія адвокатури України удостоєна звання «Лідер національної освіти»За багаторічну науково-педагогічну діяльність Академія адвокатури України удостоєна звання «Лідер національної освіти» та нагороджена Золотою медаллю XX Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра – 2011».

З 17 по 19 листопада 2011 року у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) проходить XX Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – 2011». Мета проведення заходу – залучення суспільного інтересу до освіти, пропаганда досягнень України в цій сфері та формування єдиного українського освітнього простору. У виставці беруть участь понад 70 учасників, зокрема, університети, академії та інститути.

На цей раз Академія демонструвала свої досягнення у номінації «Інноваційний розвиток освіти та сучасні педагогічні технології».

Це вже четверта нагорода у 2011 році. Раніше Академії адвокатури вручено Золоту медаль у номінації «Інновації у використанні інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі» ІII Національної виставки-презентації «Iнноватика в сучасній освіті», Золоту медаль щорічної Міжнародної виставки «Освіта та кар'єра — 2011» у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи» та гран-прі другої Міжнародної виставки «Сучасна освіта в Україні» і звання «Лідер сучасної освіти».

Міжнародна науково-практична конференція

На фото: Проректор Академії адвокатури Всеволод Курдюков з Дипломами виставки
Архів новин »