Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

13|10|2006В Академії відбулася наукова конференція "Феномен Івана Франка в духовній скарбниці України". Ректор Академії Варфоломеєва Т.В. відкрила конференцію. Академік АПрНУ Гончаренко В.І. у вступному слові зупинився на значенні творчості Івана Франка для юристів. Професор Ромовська З.В., яка була ініціатором цієї конференції, у дуже цікавій доповіді "Іван Франко і сучасність - міст через століття" розкрила велич постаті Франка, подала широкий аналіз різноманітної його творчої діяльності. Народна артистка України Лариса Кадирова розповіла про маловідомі сторінки життя І.Франка, прочитала його листи. З доповіддю "Іван Франко: текст як засіб державотворення" виступила завідувач кафедри української філології та культурології Академії адвокатури, член Національної спілки письменників України, доцент Конончук Т.І. Дуже змістовні доповіді, дискусія, в якій взяли участь викладачі та вчені з різних міст України, закінчилися надвечір. Учасники конференції відвідали Театр на Подолі, де переглянули виставу про життя Івана Франка "Та ї на життя". Наукові конференції, що проводять сумісно філологи і юристи стали вже традиційними в Академії адвокатури України.  Архів новин »