Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|10|2011

З історією українського народного мистецтва знайомилися студенти АкадеміїСтуденти відвідали Національний музей народного декоративного мистецтва – колишній будинок митрополита, що на території заповідника Києво-Печерська лавра. Нас зустріли дивовижно ткані й вишивані рушники всіх регіонів України, народні ікони, писані на дереві олією, замішаною на яєчних жовтках, писанки, з надзвичайно глибокою рослинною і геометричною символікою. Крім того, сакральна тема вразила нас художнім різьбленням. Чотирнадцять хрестів, які не мають адрес – просто шедевр сакрального мистецтва. Яскравими сторінками історій українського народного мистецтва є розписи вироблені з дерева, які мали широкий вжиток до початку ХХ століття. Локальне розмаїття декору, відсутність повторів композиційного рішення спостерігається на багатьох виробах. Музей має багату колекцію картин Катерини Білокур – це справжнє диво, в них є відчуття лету. Дуже вразила нас виставка Волокитинського фарвору князя Міклашевського, що виготовлявся на Сумщині до 1861 року, історія гутного скла та кераміки, кахлі косівські. Окрему невелику групу експонатів складають народні інструменти, які переконливо розповідають про високий рівень духовної культури українського народу.Архів новин »