Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

28|09|2011

Студентський пленер відбувся на базі Центру історії та культури "Парку Київська Русь"24 вересня 2011 студенти Академії адвокатури України  провели вересневий пленер на базі Центру історії та культури «Парку  Київська Русь». Пленер був організований з метою  поглиблення знань   з української історії та правових традицій, а також утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей. Студенти відвідали майстер-класи і отримали корисні навички із багатьох видів мистецтв: художньої графіки, гончарного, ковальського, виготовлення ляльки-мотанки, жіночих прикрас та оберегів з металу та підручного матеріалу. Вони отримали задоволення від стрільби з лука,метання списа та перетягування канату.

Місцем проведення пленеру недаремно був обраний Центр історії та культури «Парк Київська Русь»,бо саме тут проходив європейський лицарський турнір із захоплюючими масовими баталіями, крім того, студенти мали можливість  приміряти костюми середньовіччя,прилучитись до ярмарку  різнобічних  майстрів та взяти  участь у старовинних ігрищах  і  забавах.

Сармати скіфи… трипільці… Тисячолітня історія нашої країни…  Щоб любити  свою Україну, треба, перш за все, її пізнати й прилучитися  до неї душею.Архів новин »