Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

25|09|2011

Участь професора Академії Тетяни Конончук у Міжнародних ШМЕЛЬОВСЬКИХ НАУКОВИХ ЧИТАННЯХЗ 15 по 19 вересня 2011 р. в м. Алушта відбувалися ювілейні ХХ Міжнародні наукові читання «І.С.Шмельов і письменники літературного закордону», які щорічно проводяться в літературних музеях КримуІ.Шмельова, О.Бекетова, С. Сергеєва-Ценського. Вагомою часткою цих читань є україністика. В цілому наукові читання, на яких було близько 80 спеціалістів-філологів, серед якихпонад 20 докторів та понад 30 кандидатів філологічних, що прибули з України, Росії, Білорусії, Польщі, Хорватії, підтвердили глибокі зацікавлення різноаспектними питаннями в художніх текстах відомого російського письменника Івана Шмельова, а також дотичними проблемами, що лежать в основі текстів інших авторів і стосуються загальнолюдських філософських питань людського буття та отримали яскраву художню інтерпретацію в художніх творах письменників різних культур і надаються до компаративних досліджень.

У межах наукових читань відбулося 2 круглі столи, присвячені талановитій родині Алчевських (педагогів, митців слова, вокалу, музичної композиції) та творчості літературознавця й культуролога Наталії Кузякіної, росіянки за походженням, яка працювала в Одеському університеті, Київському театральному інституті ім. І. Карпенка-Карого, згодом – у Ленінграді, залишила по собі унікальні праці про українську культуру, літературу. На круглому столі за творчістю Наталії Кузякіної було презентовано книгу доцента Одеського національного університету імені І.І.Мечникова Саєнко В.П. «Наталя Кузякіна: автопортрет, інтерв’ю, публікації різних літ, історія їх рецепції та інтерпретації, memoria», а також  книгу «Наталя Кузякіна: Траєкторія доль», що оповідає про видатного українського драматурга Миколу Куліша, книгу, видану в Санкт-Петербурзі сином Н. Кузякіної, «Кузякина Наталья: Театр на Соловках». У круглих столах взяли участь представники всіх наукових секцій, що працювали на Шмельовських читаннях. Через творчість родини Алчевських та Наталії Кузякіної новими яскравими гранями постали багато постатей української та світової культури.

Від Академії адвокатури України в читаннях взяла участь завідувач кафедри української філології та культурології, професор Тетяна Конончук, чия доповідь стосувалася творчості драматурга Миколи Куліша в інтерпретації Наталії Кузякіної в одеський період його життя. Крім спостережень про творчість Миколи Куліша, Т.І. Конончук запропонувала колегам використовувати тексти Наталії Кузякіної як зразки високо талановитих публіцистичних текстів для опанування студентами-філологами секретами літературної творчості, поділилася досвідом їх застосування в роботі зі студентами-магістрами спеціальності «Переклад» в Академії адвокатури України.Архів новин »