Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

24|09|2011

Студенти Академії відвідали Верховну РадуСтуденти Академії адвокатури України здійснили екскурсію до українського парламенту за сприяння народного депутата Валерія Писаренка, який сам у 2002 році закінчив Академію. Враженнями ділиться Юлія Штабська, студентка 3-го курсу відділення спеціальної адвокатської підготовки: «Перш за все, нам розповіли про історію самої будівлі, а також про ті події, які відбувалися там від 30-х рр. ХХ ст. і до сьогодення. Ми побачили конференц-залу, де проходять засідання вищого законодавчого органу, пройшлися сходами, якими народні депутати ходять щодня. Та найцікавіше очікувало нас за дверима сесійної зали, де в той час відбувалося чергове засідання. Ми мали унікальну можливість: на власні очі побачити те, що мільйони українців можуть споглядати лише по телевізору. Після екскурсії ми спілкувались із народним депутатом Валерієм Писаренком, який охоче відповів на всі запитання і розповів про деякі тонкощі роботи. Студент 4-го курсу юридичного відділення Радіон Абрамович задоволений тим, що відвідав Комітет з питань захисту прав людини, а Артему Грузінову, Оксані Орел і Ользі Шведовій найбільше сподобалось, що вони побували на пленарному засіданні Верховної Ради України й спостерігали за процедурою обговорення та прийняття бюджету на 2012 рік.Архів новин »