Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

05|05|2011

Про майбутній КПК та сучасні проблеми розслідування злочинів говорив на Радіо ЕРА ФМ професор Віктор Бояров4 травня професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Бояров В.І., який має значний стаж роботи в прокуратурі, в тому числі як слідчий з особо важливих справ, а зараз практикує як адвокат, дав відповіді у прямому ефірі Радіо ЕРА ФМ на актуальні питання реформування кримінально-процесуального законодавства та прийняття нового Кримінально-процесуального кодексу України.  Він висловив впевненість, що КПК, який буде прийнятий, дасть можливість судді бути ближчим до людей, більш самостійно приймати рішення, а не озиратися  чи викличуть його на Вищу Раду юстиції, чи пройде він призначення суддею на по життєво. Віктор Бояров, зокрема зазначив: «Уголовно-процессуальный кодекс одновременно вызовет принятие новых законов об адвокатуре и прокуратуре. Эти законы тоже сейчас разрабатываются достаточно активно. Но все в ожидании именно уголовно-процессуального кодекса, который определит общие направления этой деятельности».Архів новин »