Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

11|04|2011

АКАДЕМІЯ АДВОКАТУРИ ЗДОБУЛА НОВУ ПЕРЕМОГУ7-9 квітня 2011 р. в м. Києві у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася щорічна Міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар'єра – 2011», яку провели Міністерство освіти і науки України, Товариство «Знання» України. Академія адвокатури України, вдруге у 2011 році, отримала високу нагороду. Цього разу – Золоту медаль у номінації «Компетентнісний підхід в освітній діяльності вищої школи».

Раніше, у березні 2011 р., Академія адвокатури України була удостоєна Гран-Прі «Лідер вищої освіти України». Цю нагороду Другої Міжнародної виставки «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2011» вручили ректору Академії адвокатури Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.В.Табачник і президент Національної академії педагогічних наук України В.Г.Кремень. Вони привітали переможців у номінації «Лідер вищої освіти»: Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади» репрезентує більш як 750 українських і зарубіжних навчальних закладів, отримала широке визнання, і є найбільш широкомасштабною освітянською виставкою. З огляду на те, що в Україні 2011 рік оголошено Роком освіти та інформаційного суспільства, важливо, що на виставці обговорювалися проблеми сучасної освіти та її майбутнє.

Друга Міжнародна виставка «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2011»

На фото: Стенд Академії адвокатури України

Друга Міжнародна виставка «СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2011»

На фото: Міністр освіти Дмитро Табачник з гостями та учасниками виставки біля стенду Академії адвокатуриАрхів новин »