Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

28|03|2011

Вітаємо команду Академії адвокатури з успішним виступом на ХII Всеукраїнських змаганнях з господарського права та процесу ім. професора С.З. Михайліна25-26 березня 2011 року на базі економіко-правового факультету Донецького національного університету відбулися ХII Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу ім. професора С.З.Михайліна.

Метою заходу стало практичне застосування студентами знань з господарського та господарського процесуального права; вміння правильно застосовувати норми права; розвиток ораторських здібностей, навичок виголошення судових промов, підвищення професійного рівня.

Судійство учасників здійснювали судді господарського суду Донецької області, а також адвокати провідних юридичних фірм України.

Академію адвокатури України на змагання представляла команда у складі двох студенток 5-го курсу – Наталії Раскот (на фото – праворуч) та Олесі Холопік. Підготовку команди здійснював доцент кафедри цивільного, господарського права та процесу, кандидат юридичних наукГарагонич Олександр Васильович.

Команда посіла ІІ-ге почесне місце у номінації «Кращий позивач».

Загалом на змаганнях було представлено 14 ВНЗ України: Харківський національний університет ім. В.Н.Каразіна, Київський національний університет ім. Т.Шевченка, Закарпатський державний університет, Академія адвокатури України, Університет економіки та права «КРОК», Національний університет «Одеська юридична академія», Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», Полтавський юридичний інститут Національного університету «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого», Дніпропетровський університет економіки та права ім. А.Нобеля, Національний університет державної податкової служби України, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний університет «Острозька академія», Донецький державний університет управління, Донецький національний університет.Архів новин »