Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

02|03|2011

Академія адвокатури отримала Гран-Прі "Лідер вищої освіти України"Академія адвокатури України отримала Гран-Прі «Лідер вищої освіти України». Нагороду Другої Міжнародної виставки “СУЧАСНІ НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ - 2011” вручили ректору Академії адвокатури Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Д.В.Табачник і президент Національної академії педагогічних наук України В.Г.Кремень. Вони привітали переможців у номінації «Лідер вищої освіти»: Київський Національний університет імені Тараса Шевченка, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет «Львівська політехніка», Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, Харківська національна академія міського господарства, Таврійський державний агротехнологічний університет, Національний авіаційний університет, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Українська академія друкарства, Одеський національний політехнічний університет, Академія адвокатури України, Одеська національна академію зв’язку імені О.С. Попова та Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана.

Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади» репрезентує  більш як 750 українських і зарубіжних навчальних закладів, отримала широке визнання,  і є найбільш широкомасштабною освітянською виставкою. З огляду на те, що в Україні 2011 рік оголошено Роком освіти та  інформаційного суспільства, важливо, що на виставці обговорюватимуться  проблеми сучасної освіти та її майбутнє, відбуватиметься обмін досвідом практичної роботи та здобутками кращих навчальних закладів.

 Архів новин »