Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

07|10|2010

Всеукраїнський студентський форум правників7 жовтня 2010 року Міністерством юстиції було проведено третій Всеукраїнський студентський форум правників на тему: «Тенденції і проблеми у вищій юридичній освіті очима молоді».

На форумі студенти обговорювали питання щодо юридичної освіти, зокрема юридичних клінік, розвиток міжнародних зв’язків у юридичній освіті, спрямованих на інтеграцію юридичної освіти в світовий освітянський простір та ін. Від Академії адвокатури України у форумі брали участь студенти: Бабій Владислав (II курс), Гурбанова Ксеня (IV курс), Золоторьов Кирило (III курс), Калініченко Христина (II курс), Кісілюк Анна (IV курс), Ковалюк Сергій (II курс), Ковальський Роман (II курс), Кударенко Степан (V курс), Орел Оксана (II курс).

Дуже змістовними й глибокими були виступи Золотарьова Кирила і Ковалюка Сергія.

Вітаємо їх із публічним дебютом і бажаємо подальших успіхів у науковій сфері.
Архів новин »