Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

12|01|2011

ІІ Конгрес з медичного права, біоетики і соціальної політикиКомітет з питань біоетики при Президії Національної академії наук України
Академія адвокатури України
Українська медико-правова асоціація
Всеукраїнське лікарське товариство
Інформаційний центр з біоетики

за підтримки

Спілки адвокатів України

за сприяння державних органів, наукових установ, навчальних закладів та громадських організацій

ЗАПРОШУЮТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ДРУГОМУ ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНГРЕСІ З МЕДИЧНОГО ПРАВА, БІОЕТИКИ І СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

з міжнародною участю, який відбудеться 14-15 квітня 2011 року в Києві

Основні теми Конгресу:

 1. Правові та біоетичні основи реформування системи охорони здоров’я: зарубіжний досвід та український шлях.
 2. Етико-правовий статус пацієнта і медичного працівника: пошук справедливого балансу.
 3. Права людини та інформаційні технології в охороні здоров’я.
 4. Застосування нових біомедичних технологій: етичні та правові аспекти.
 5. Медичне право та прикладна біоетика: проблеми взаємодії.
 6. Етико-правові питання боротьби з соціальними захворюваннями.
 7. Етико-правові аспекти фармацевтичної діяльності.

Круглі столи:

 1. Управління охороною здоров’я: правові аспекти впровадження формулярної системи та системи стандартизації медичної допомоги.
 2. Медіація в охороні здоров’я.
 3. Саморегулівні організації умедицині і фармації.

Науково-практичні семінари

 1. Викладання біоетики та медичного права: методичні питання.
 2. Етико-правові питання надання психіатричної допомоги.

Форми діяльності Конгресу: пленарні та секційні засідання, круглі столи, науково-практичні семінари.

Робочі мови Конгресу: українська, російська, англійська.

Більш докладну інформацію щодо умов участі у Конгресі можна отримати на інтернет-сайті http://www.advokatura.org.uaабо звернувшись за електронними адресами: imedpharmlaw@gmail.comта petrovitte@aol.comчи за телефонами: +38(044)288-0529 (інформація укр., рос. мовами), +38(044)536-1153 (Вітте Петро Миколайович, інформація укр., рос., англ. мовами).

Реєстраційну форму та тези доповідей відповідно до вимог, що наведені на сайті http://www.advokatura.org.ua, просимо надіслати до Секретаріату Конгресу за електронними адресами: imedpharmlaw [ат] gmail [крапка com, radmila.hrevtsova [ат] gmail [крапка] com та petrovitte [ат] aol [крапка] com та/або на поштову адресу (із записом на СD чи дискету): Україна, м. Київ, 01033, вул. Саксаганського, 75:

Інформаційний центр з біоетики (до уваги Вітте Петра Миколайовича) не пізніше 15 лютого 2011 року.Архів новин »