Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

21|11|2010

Студентка Академії Анна Лисенко – чемпіонка з боксуАнна ЛисенкоУ вересні нинішнього, 2010 р. відбувся чемпіонат Києва з боксу серед юнаків і дівчат. Чемпіонат проходив у спортивній школі «Восход». У ньому взяла участь студентка 2 курсу Академії адвокатури України (відділення «Правознавство») Анна Лисенко і стала чемпіонкою м. Києва. Всього більше року її тренує прекрасний педагог і відомий тренер Саленко Олександр Миколайович. Перші уроки з боксу вона отримала в дитинстві від батька, Бориса Петровича, який у свій час був чемпіоном з боксу в Києві, в Київській області. Потім була велика перерва в заняттях. А минулого, 2009 р. на першокурсницю звернула увагу, помітивши її спортивні здібності, викладач фізкультури Академії адвокатури України Вікторія Олександрівна Удод і порадила тренеру Олександру Саленку попрацювати з дівчиною. Він також побачив у ній перспективну спортсменку.

І ось перший чудовий результат! Навіть важко повірити, що ця чарівна тендітна дівчина має такий міцний кулак і таку незламну волю. Залицяльники, стережиться :)

Усі студенти, викладачі Академії раді за свою представницю в такому незвичному для дівчат виді спорту. Їй такий спорт подобається. Він не для слабких, і то не лише фізично, а й духом.

Отже, дорога Аня, щиро вітаємо тебе! Бажаємо нових успіхів і нових перемог!Архів новин »