Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

14|10|2010

ПЕРШИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНГРЕС ОРГАНІЗАЦІЙ ПАЦІЄНТІВ14-15 жовтня 2010 року в Києві відбувся Перший Всеукраїнський конгрес організацій пацієнтів.

Конгрес був спрямований на об’єднання зусиль та інтеграцію інтелектуального потенціалу організацій пацієнтів, професійних асоціацій лікарів, інших профільних об’єднань, правозахисних та благодійних організацій з метою покращення стану захищеності прав пацієнтів в Україні./p>

Захід було організовано Спілкою громадських організацій «Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації» за сприяння Української медико-правової асоціації, Інформаційного центру з біоетики та організації «Ініціативи у громадській охороні здоров’я».

У рамках конгресу за наукової підтримки Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України 14 жовтня 2010 року було проведено три круглих столи: „Захист прав пацієнта: інституційно-правові аспекти”, „Боротьба з хронічними захворюваннями: правові та економічні аспекти”, „Проблеми трансплантології: етичний та правовий вимір”.

15 жовтня 2010 року в Українському Домі відбулося пленарне засідання конгресу. У ньому взяли участь не тільки представники організацій пацієнтів з усіх регіонів України, а й високі посадові особи з Адміністрації Президента України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Міністерства охорони здоров’я України, представники лікарської та медико-правової спільноти, науковці.

На конгресі виступили і зарубіжні гості.

У межах форуму були обговорені нагальні проблеми дотримання прав пацієнта в Україні та запропоновані деякі шляхи їх вирішення. Учасниками була підтримана Концепція удосконалення законодавчого захисту прав пацієнтів та прийнята Хартія прав пацієнтів в Україні.


На фото:

  • Круглий стіл у Академії адвокатури „Захист прав пацієнта: інституційно-правові аспекти”. Виступає Андре Перейра, член Ради Директорів Всесвітньої Асоціації медичного права, професор університету Коімбри, Португалія
  • Круглий стіл у Академії адвокатури „Боротьба з хронічними захворюваннями: правові та економічні аспекти”. Виступає Петро Вітте, к.м.н., директор Інформаційного центру з біоетики


Архів новин »