Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

23|09|2010

КРУГЛИЙ СТІЛ „ЕТИКО-ПРАВОВІ ПИТАННЯ ЗАСТОСУВАННЯ ДОПОМІЖНИХ РЕПРОДУКТИВНИХ ТЕХНОЛОГІЙ”23 вересня 2010 року Інститутом медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України було організовано круглий стіл „Етико-правові питання застосування допоміжних репродуктивних технологій”.

Учасники мали змогу почути доповідь Федора Дахна, директора і засновника Інституту репродуктивної медицини, професора, заслуженого діяча науки і техніки України. Федір Власович – людина, яка надавала медичну допомогу в народженні першої в Україні дитини „з пробірки”, має багаторічних досвід роботи у сфері допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ). Отже його погляди на етичні та правові проблеми застосування ДРТ виявилися надзвичайно цікавими.

Не менш цікавими були і виступи адвокатів Орена Асмана та Мохаммеда Ваттада, докторів права, членів Виконавчого Комітету Міжнародного Інституту Здоров’я, Права та Етики (Ізраїль). В Ізраїлі репродуктивна медицина знаходяться на дуже високому рівні, проте деякі ДРТ не використовуються з етичних та релігійних міркувань. Тому у виступах ізраїльських юристів було піднято чимало гострих етичних питань.

Зоряна Скалецька, доктор права, старший викладач Національного університету „Києво-Могилянська Академія” продовжила дискусію, висловивши певні етико-правові застереження, наявні в українських юристів.

Активну участь у роботі круглого столу взяли не тільки практикуючі адвокати і лікарі, і й студенти та магістри Академії, які вивчають курси „Медичне право” і „Правові та етичні проблеми здійснення біомедичної діяльності”.Архів новин »