Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

22|09|2010

МІЖНАРОДНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ „ЮРИДИЧНІ ТА ЕТИЧНІ АСПЕКТИ ІНФОРМОВАНОЇ ЗГОДИ: ДОСВІД КРАЇН СВІТУ”22 вересня 2010 року відбувся Міжнародний круглий стіл „Юридичні та етичні аспекти інформованої згоди: досвід країн світу”. Захід був організований Інститутом медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України за підтримки Всесвітньої асоціації медичного права (ВАМП) та Української медико-правової асоціації (УМПА).

У заході взяли участь адвокати, лікарі, представники вищих навчальних закладів і наукових установ, представники державних органів. Послухати українських і зарубіжних експертів прийшли магістри і студенти-старшокурсники Академії адвокатури України, а також інших юридичних вишів.

Круглий стіл провели фахівці – члени Всесвітньої асоціації медичного права: адвокат Едуардо Дантас, професор, доктор права, віце-президент Всесвітньої асоціації медичного права, президент асоціації з права в охороні здоров’я APEDIMES (Бразилія), адвокат Орен Асман, член Виконавчого Комітету та Ради Директорів Всесвітньої асоціації медичного права, член Виконавчого Комітету Міжнародного Інституту Здоров’я, Права та Етики (Ізраїль), адвокат Мохаммед Ваттад, доктор права, доцент юридичного факультету Зефата, Головний редактор міжнародного журналу „Медицина і права” (Ізраїль), адвокат Радмила Гревцова, кандидат юридичних наук, член Ради президентів Всесвітньої асоціації медичного права, директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України. На круглому столі також виступив Анатолій Морозов, доктор медичних наук, професор, заступник директора Державного фармакологічного центру МОЗ України.

Учасники заходу мали змогу побільше дізнатися про загальне розуміння інформованої згоди, підходи до її регулювання у низці країн світу, а також про вирішення проблемних питань, пов’язаних з отриманням і оформленням інформованої згоди.

Під час круглого столу розгорнулася жвава дискусія, у якій взяли участь фахівці з медико правових питань: доктор права Зоряна Черненко, кандидат юридичних наук Олена Рогова та інші.


Коротка довідка: Всесвітня асоціація медичного права була створена у 1970 році. Ціллю ВАМП є сприяння вивченню та обговоренню проблем, пов’язаних з правом в охороні здоров’я, юридичною медициною та етикою, а також можливостей їхнього вирішення у спосіб, що приноситиме користь людству та просуватиме права людини. З часу свого створення ВАМП провела вісімнадцять всесвітніх конгресів з медичного права. ВАМП видає міжнародний журнал „Медицина і права”, у якому було опубліковано понад 1500 статей авторів з більш ніж 100 країн світу.
Архів новин »