Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

17|09|2010

Спільна наукова конференція16–17 вересня 2010 р. в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція, в якій співорганізатором виступила Академія адвокатури України. Конференція мала назву «Антропологічна експертиза стратегій і практик сучасної вищої освіти». У роботі наукового форуму взяли участь науковці з різних країн. Крім представників вищих навчальних закладів України, учасниками конференції стали науковці Росії, Білорусії, Польщі, США, Канади. Це були представники різних галузей знань — філософи, психологи, соціологи, історики, філологи, правознавці, мистецтвознавці та ін. Основна думка доповідей та дискусій зводилася до того, як у навчальному процесі постійно тримати пульс на вихованні людини, не втратити за величезною кількістю інформації найголовнішого — формування індивідуальності, прищеплення студентам, учням розуміння своєї унікальності, неповторності. Ішлося про те, щоб молодих людей скеровувати на розуміння життя як життєтворчості.

У роботі конференції взяла участь професор Академії адвокатури України, завідувач кафедри української філології та культурології Т.І.Конончук. Свою доповідь вона присвятила антропологічному аспекту в педагогіці визначного українського педагога Софії Русової, в чиїх працях домінанта роль в освітньому процесі відводиться формуванню особистості з усіма чеснотами, самоповагою, самодисципліною, відповідальністю за своє життя, за свою самореалізацію, за тих, хто поруч і на кого спрямована діяльність людини.

Учасникам конференції була надана можливість познайомитися з культурою одного із тюркських народів — з караїмами. Їх мешкає в Мелітополі 50 осіб (у світі їх близько 2000), вони зорганізувалися в Мелітопольське національно-культурне караїмське товариство, вивчають мову, культуру, проводять культурно-освітні заходи. Продемонстрували вірші, пісні караїмською мовою, показали фільм про історію караїмів. Приклад караїмського народу актуалізував питання унікальності, про що потрібно говорити у зв’язку з кожним етносом, плекати його та утверджувати в кожній особистості.Архів новин »