Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

13|08|2010

Всесвітній конгрес з медичного права8-12 серпня 2010 року у м. Загреб (Хорватія) відбувся 18-й Всесвітній конгрес з медичного права, організований Всесвітньою асоціацією з медичного права (ВАМП), юридичним факультетом Загребського університету та медичним факультетом цього університету. У роботі заходу взяли участь фахівці з медико-правових питань з усіх континентів.

Серед учасників конгресу була і Директор Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України Радмила Гревцова, яка виступила з доповіддю „Захист прав пацієнтів: правові проблеми та рішення (досвід України у європейському контексті)”.

У науковій програмі конгресу основний акцент був зроблений на правах людини в охороні здоров’я. Особлива увага була приділена регламентації прав пацієнтів на грунті прав людини. Також на конгресі обговорювалися правові та етичні питання інформованої згоди, неналежного надання медичної допомоги, трансплантації органів, використання стовбурових клітин, застосування репродуктивних технологій, проведення медичних дослідів тощо. Не залишилися поза увагою і правові аспекти громадського здоров’я та діяльності фармацевтичної галузі.

Учасники конгресу мали змогу дізнатися про досвід вирішення нагальних правових проблем у галузі охорони здоров’яв інших країнах світу і чудову нагоду обмінятися своїми думками та ідеями.

У дні конгресу відбулися й засідання керівних органів ВАМП: Генеральної Асамблеї, Ради Директорів та Ради Президентів. Українська медико-правова асоціація (УМПА), створена у 2006 році як українська національна асоціація з медичного права, отримала визнання з боку ВАМП. Президент УМПА Р.Гревцова представляє її у Раді Президентів ВАМП.

Новим президентом ВАМП був обраний професор Том Ногуччі (США), який замінив на цій посаді професора Амнона Кармі (Ізраїль), що протягом двадцяти років очолював організацію.

Члени ВАМП та інші учасники конгресу відзначили 30-річчя журналу „Медицина і право”, який видається ВАМП.

За рішенням ВАМП наступний, 19-й, Всесвітній конгрес з медичного права відбудеться  9-13 серпня 2012 року у м. Масейо (Бразилія).


 

Загреб

На фото: Місто Загреб, у якому проходив конгрес

Церемонія відкриття конгресу

На фото: Виступає президент Всесвітньої асоціації з медичного права проф. А.Кармі (Ізраїль)

Церемонія відкриття конгресу

На фото: Спів-президент конгресу Джула Рушінович-Сунара (Хорватія) вносить прапор конгресу

Робочі моменти конгресу

На фото: Виступає Р.Гревцова (Україна), керівник Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України

Події конгресу

На фото: Учасники конгресу з Малайзії, Канади, України та Росії на прийнятті у мера Загреба

Робочі моменти конгресу

На фото: Виступає Б.Арда (Туреччина)

У кулуарах конгресу

На фото: Радмила Гревцова з колегами - проф. Ю.Д.Сергеєвим (Росія) та д-ром О.Досталом (Чехія).

Святкування 30-річчя журналу “Медицина і право”

На фото: Святкування відбувалось у приміщенні Загребського університету. До присутніх звертається проф. А.Кармі, який протягом багатьох років був головним редактором журналу

Прийняття на честь 30-річчя журналу “Медицина і право”

На фото: На передньому плані – професор Т.Ногуччі (США), який невдовзі замінить професора А.Кармі на посаді президента Всесвітньої асоціації з медичного права, вручає йому цінний подарунок з нагоди 30-річчя журналу

Програма конгресу

На фото: Національний парк “Плітвіцькі озера”, відвідання якого було передбачено соціальною програмою конгресу

Архів новин »