Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.
...Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.
Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».
Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.
...Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.
...
Розпочала роботу Приймальна комісія Академії. У перший день було прийнято близько 400 заяв від абітурієнтів. Втім, незважаючи на те, що кількість співробітників, які приймають документи, була подвоєна порівняно із минулим роком, черги уникнути не вдалось. У середньому людям доводилося чекати бл. двох годин, при цьому спека аж ніяк не сприяла гарному настрою. Заспокоює лише те, що цей "показник" - кращий, ніж у більшості Київських ВНЗ, де вступники змушені були простоювати зранку до вечора і у підсумку все одно не встигали подати заяву про вступ. Про це говорилося на сьогоднішній прес-конференції Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника.
Розуміємо ми також і те, що багато хто з абітурієнтів (та їх батьків) хоче якомога швидше завершити всі вступні процедури і поїхати подалі зі спекотного Києва до синього-синього моря. Тому Приймальна комісія звертається із проханням до тих, хто ще не має квитків чи путівок до Криму (Туреччини, Гаваїв і т.і.): відтермінуйте на кілька днів свій візит до Академії, але й не чекайте до останнього дня. Як показує досвід минулих років, надвеликі черги виникають саме у перші кілька днів та останні два дні роботи Приймальної комісії.
Слід також зауважити, що цьогорічні Умови прийому суттєво ускладнили процедуру обробки документів, що подаються; онлайнова служба перевірки сертифікатів тестування час від часу працює із затримками. Тому на одного абітурієнта витрачається дещо більше часу, ніж торік.
Вичерпна й актуальна інформація щодо рейтингу абітурієнтів буде оприлюднюватись на цьому сайті. Тому спеціально їхати до Києва з інших міст, аби дізнатися про підсумки конкурсу - не обов'язково.