Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

10|07|2010

Ювілейний випускВ Академії адвокатури України відбувся ювілейний випуск – десятий.
647 випускників отримали право на здійснення професії. За спеціальністю "Правознавство" – магістри, спеціалісти, бакалаври, з Міжнародного права – магістри та бакалаври, зі спеціальності "Переклад" – бакалаври.

Більше ста випускників досягли високих результатів у навчанні, що відзначено червоними дипломами. Значна частина цьогорічних випускників вже працюють за фахом, декотрих працевлаштовано за запитами від організацій, інші виявили бажання вступати до аспірантури Академії. Бакалаври збираються продовжити навчання в магістратурі Академії, зокрема, за спеціальністю "переклад", адже в цьому році відкрито магістратуру і з цієї спеціальності.

Як і в попередні роки, є бажаючі продовжити навчання за кордоном, адже в минулі роки наші випускники вступили на магістерські програми у відомих зарубіжних університетах — навчалися в Школі адвокатської підготовки в Англії, в минулому році випускник Академії був зарахований на безоплатну магістерську програму в університеті Швеції... Звичайно, шкода, що перспективні молоді спеціалісти шукають себе за кордоном, а не в Україні, але в сучасному глобалізованому світі, можливо, це є нормальний процес? В будь-якому разі ми бажаємо нашим alumni успіху! І за традицією, декількох своїх найталановитіших випускників-магістрів Академія запросить на викладацьку роботу.

Крім того, у Вищій Школі адвокатури, заснованій Академією, зможуть готуватися до здійснення адвокатської професії магістри права і спеціалісти, проходити стажування, потихеньку набиратись досвіду.

Н.І.Шуфрич, батько випускника:
...можу сказати напевно — в Академії немає корупції


Архів новин »