Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|04|2010

РЕЙТИНГ УКРАЇНСЬКИХ ВНЗ '2010 - ЗА РІВНЕМ ЗАРПЛАТ ВИПУСКНИКІВЯк зазначають аналітики Тетяна Сидоренко та Ганна Кібовська (Деньги.ua, № 6, 6 квітня 2010), смаки роботодавців за останній час не змінились: вони, як і раніше, віддають перевагу випускникам провідних київських навчальних закладів. У середньому роботодавці оцінюють теоретичну підготовку юристів як добру. Щоправда, більш успішними на ринку праці є ті, хто окрім теорії примудрився отримати й практичні навички роботи.

Рейтинг юридичних ВНЗ за рівнем заробітної плати випускників цього року виглядає наступним чином:

Місце ВНЗ Середній
бал
Всього
балів
Рейтинг
1 КНУ ім.Тараса Шевченка 9 118 1
2 Національна юридична академія ім.Ярослава Мудрого 9,5 113 0,940
3 Національний університет "Києво-Могилянська академія" 10 98 0,762
4 Київський національний економічний університет ім.Вадима Гетьмана 8 85 0,607
5 Одеська національна юридична академія 8 72 0,452
6 Донецький національний університет 7,5 71 0,440
7 Львівський національний університет ім.Івана Франка 8 70 0,429
8 Академія МВД 7 67 0,393
9 Академія адвокатури України 8 60 0,310
Архів новин »