Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|12|2009

Актуально про художню антропологіюпрофесор Конончук25 – 26 грудня 2009 р. професор Конончук Т.І., завідуюча кафедрою української філології та культурології, перебувала в Москві на Міжнародній науковій конференції в Московському державному університеті імені М.В.Ломоносова, організованій кафедрою теорії літератури філологічного факультету. Це були ІХ Поспєловські читання, які цього року були присвячені дуже актуальній в сучасному літературознавстві темі «Художня антропологія: теоретичні та історико-літературні аспекти». На конференції була дуже широка географія учасників: крім господарів-москвичів, у науковому форумі взяли участь учені з Астрахані, Калуги, Красноярська, Новосибірська, Єкатеринбурга, Іркутська, Вологди, Володимира, Саратова, Великого Новгорода, Петербурга, Ростова-на-Дону, Тюмені, Уфи, Владикавказа, Волгограда, Ульяновська, Пермі, Воронежа, багатьох інших міст Росії, Білорусії, Литви, Казахстану. Україна була представлена науковцями з Києва, Одеси, Ізмаїла.

Учасники конференції мали змогу послухати на пленарному засіданні всесвітньо відомих російських учених, авторів багатьох теоретичних праць, підручників, посібників, таких, як професори Халізєв В.Є., Косіков Г.К., Есалнек А.Я., Клінг О.О. та інших. Проф. Конончук Т.І. прочитала доповідь на тему «Художня антропологія як осмислення об’єктивної реальності ХХ ст.», зосередивши увагу на текстах українського письменника Анатолія Дімарова та російського письменника Володимира Тендрякова, в яких відтворено людину і суспільство у фантасмагоричних обставинах буття 1932 – 1933 рр.
На фото: проф. Конончук Т.І. читає доповідь у Московському державному університеті імені М.В.Ломоносова.
Фото 2. Фото на пам’ять про конференцію: проф.Мейзерська Т.С. (Київ), проф.Есалнек А.Я. (Москва), проф. Клінг О.О. (Москва), проф.Конончук Т.І. (Київ).


Архів новин »

пов'язані матеріали: