Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

16|06|2009

В Австрії про Павла ЧубинськогоЗ 12 по 17 червня професор Академії адвокатури України Тетяна Конончук перебувала у Відні (Австрія) на запрошення Міжнародного українсько-австрійського товариства імені Павла Чубинського. Товариству нинішнього року виповнилося 10 років. А, як відомо, видатному вченому етнографу, фольклористові, юристові, соціологові, журналісту, громадському діячеві 2009 року в Україні було відзначено 170-ліття від дня народження. Поєдналося дві прекрасні дати. Професора Конончук Т. І. було запрошено прочитати святкову доповідь про Павла Чубинського, його життя і діяльність і значення його особи в сучасній Україні. Перед урочистим зібранням учасники свята побували на недільній літургії, яка була проведена в українському греко-католицькому храмі святої Варвари.

Свято відбувалося 14 червня в домівці Міжнародного товариства імені Павла Чубинського. Представив учасникам урочистого зібрання гостю з України президент Міжнародного товариства імені Павла Чубинського австрієць Руперт Кльотцл. Про діяльність Товариства за 10 років розповів член правління Товариства Олександр Отава.

Ювілей Міжнародного українсько-австрійського товариства імені Павла Чубинського

Проф. Тетяна Конончук читає доповідь про Павла Чубинського у Міжнародному товаристві ім.П.Чубинського у Відні

П.Чубинський найбільше нині відомий як автор слів Державного гімну України «Ще не вмерла України ні слава, ні воля...» (музика Михайла Вербицького). У своїй доповіді проф. Конончук Т.І. розкрила кілька аспектів: про основні віхи подвижницької біографії видатного вченого, найбільше наголосила на його працях, що склали 7 томів у 9 книгах і є винятковим матеріалом для вивчення народознаства в різних жанрах фольклору, юридичних звичаїв українського народу, етнографічних особливостей; розповіла про заходи на вшанування Павла Чубинського в Україні у зв’зку з його ювілеєм, а це Міжнародна конференція, що відбулася в січні в Інституті філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відвідання могили на Книшовому цвинтарі в м. Бориспіль, де народився і відійшов у вічність цей знаменитий чоловік, покладання квітів до його пам’ятника в м. Бориспіль та відвідання місця, де на вул. Горянській, 14 стояв будинок, у якому 1839 р. народився вчений, а нинішнього року встановлено меморіальну дошку; розповіла про те, як трансформується головна – державотворча – ідея спадщини Павла Чубинського в сучасній художній творчості, зокрема в повісті Анастасії Байдаченко «День перед вічністю», в поезії-пісні Віктора Баранова «Українці мої...» (музика Теодора Кукурузи), пісні Володимира Горбатюка «Під Крутами» та багатьох інших, у живописі Валерія Франчука, Володимира Гарбуза, Ніни Марченко, в документальному фільмі Сергія Буковського «Живі» тощо; про те, як реалізується мотив України в сучасній авторській пісні; також про те, як в Академії адвокатури України студенти вивчають доробок юриста й етнографа Павла Чубинського і про якого, зокрема, йшлося в квітні нинішнього року на студентській конференції в Академії адвокатори України «Юрист і мистецтво».

Доповідь супроводжувалася показом фотографій, слайдів живопису, залученням пісенного матеріалу.

На урочистому зібранні Міжнародного товариства були присутні українці, що мешкають в Австрії, австрійці – члени Товариства, гості.

Професор Конончук подарувала свої книги Товариству, а також славістичній бібліотеці Віденського університету, де з-поміж інших слов’янських мов вивчається українська мова, а також культура, історія; мала дружню бесіду з директором славістичної бібліотеки, доктором Норбертом Браєном, який подякував за книги, особливо, за ті, в яких ідеться про відображення в українській культурі трагедії 1932-1933 рр. і що є предметом спеціального дослідження проф. Конончук Т.І.

Відень проілюстрував, як українці спільно з іншими народами можуть поза межами України дбати про просування ідеї українськості й утвердження рівного права бути в колі народів світу, про що своїм життям і діяльністю проілюстрував видатний українець Павло Чубинський.Архів новин »