Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

23|07|2009

Студенти Академії прийняли Військову присягуСтуденти Академії прийняли Військову присягу

На фото: Бійці 6-ї роти (наші) зі своїм цивільним командиром - ректором Академії адвокатури Т.Варфоломеєвою

Бійці 6-ї роти (наші) з ректором Академії Т.Варфоломеєвою

Студенти Академії адвокатури, які проходили навчання у Військовому інституті Київського національног університету імені Тараса Шевченка для здобуття війського звання офіцера (запасу), прийняли сьогодні Присягу на вірність Українському народові. Символічно, що ця урочиста подія відбулася у День прапору – день, сповнений щирих патріотичних почуттів, які не залежать від національної приналежності чи політичних уподобань.

Хотілося б нагадати слова Військової присяги: 'Урочисто присягаю Українському народові завжди бути йому вірним і відданим, обороняти Україну, захищати її суверенітет, територіальну цілісність і недоторканність, сумлінно і чесно виконувати військовий обов'язок, накази командирів, неухильно додержуватися Конституції України та законів України, зберігати державну і військову таємницю. Присягаю виконувати свої обов'язки в інтересах співвітчизників. Присягаю ніколи не зрадити Українському народові!

Видається, що ці слова звучать напрочуд актуально не тільки для офіцера, але й для професійного юриста, покликаного охороняти Закон і Справедливість. Чи не так?

Студенти Академії прийняли Військову присягу

На фото: Біля прапору Військового інституту

Студенти Академії прийняли Військову присягу

На фото: В урочистому параді взяв участь військово-кафедральний собака Жук

Щиро вітаємо наших студентів-офіцерів із знаковою подією в їх житті. Вмійте міцно тримати зброю, але хай небо над вами завжди буде таким само синім, як на нашому державному прапорі!
Архів новин »