Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

25|09|2008

Чергове засідання Круглого столу з проблем адвокатури за участі колег з РФ та УзбекістануВ Академії відбувся Восьмий Круглий стіл з проблем адвокатури «Європейська модель української адвокатури (до питання про законопроект «Про адвокатуру»). В цьому заході взяли участь адвокати, а також викладачі й студенти міжнародного відділення Академії адвокатури України. Відбулася цікава дискусія щодо ситуації з прийняттям закону про адвокатуру в Україні. Голови Комітетів з цивільного та господарського права Спілки адвокатів наголосили у виступах на неприпустимому ставленні до адвокатів на досудовому слідстві, йшлося і про значну кількість порушень професійних прав та гарантій адвокатської діяльності, нехтування посадовцями запитів адвокатів, пропонувалися конкретні кроки з посилення адвокатури, об’єднання у єдину професійну організацію адвокатів.

На Круглий стіл завітали директор Інституту адвокатури Російської юридичної академії, проректор Академії адвокатури і нотаріату Федеральної Палати адвокатів Російської Федерації доцент Володіна С.І. та адвокат, доцент Ташкентського юридичного інституту Хван Л.Б., які напередодні брали участь у засіданні Міжнародної Науково-експертної Ради Адвокатури, ініціаторами заснування якої були Академія адвокатури України та Спілка адвокатів України. Леонід Борисович Хван передав студентам Академії чимало книжок, автором яких він є, і побажав успіхів у навчанні.

Студенти також отримали у подарунок журнал «Адвокат», у якому саме йдеться про уніфікацію юридичної професії та актуальні питання реформування адвокатури.Архів новин »