Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|07|2009

Виступ ректора у прямому ефірі Радіо 96FМРектор Академії адвокатури України Варфоломеєва Т.В. у прямому ефірі Радіо 96FM протягом години говорила про сучасні проблеми захисту прав людини в Україні, реформування адвокатури та відповідала на запитання громадян з правових питань. Торкнулась і питань юридичної освіти, необхідності законодавчого впорядкування багатьох існуючих проблем в цій сфері, котрі негативно впливають на якість підготовки юристів. Наголосила на декотрих негативних питаннях цьогорічної вступної компанії.

Обговорювалися також перспективи впровадження "сімейної адвокатури", організації безоплатної правової допомоги. Ректор висловила зауваження до прийнятого в першому читанні відповідного законопроекту, запропонувала саме в межах системи безоплатної правової допомоги запровадити "сімейного адвоката". Відповідаючи на запитання громадян вона також розповіла про програми, які існують в Академії для надання правової допомоги населенню, підкреслила, що саме після минулих передач на Радіо 96FM за її участю, ще й досі звертаються громадяни за правовою допомогою.Архів новин »