Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

20|06|2009

Студент Академії адвокатури - чемпіон світу з каратеНа третьому Чемпіонаті світу з карате українці довели, що вміють гарно битися і гарно приймати гостей. Видовищні змагання, у яких взяли участь спортсмени із 30 країн світу, з 17 до 21 червня приймала Одеса. Рідні стіни допомогли українцям вперше піднятися на другу сходинку п'єдесталу у командному заліку.

Наша збірна зовсім небагато поступилася румунським каратистам, котрі виявилися найсильнішими на турнірі. Бронзу отримали росіяни, далі у турнірній таблиці розташувалися бразильці та французи. Те, що на п'єдесталі не було представників Далекого Сходу, професіоналів не дивує – сьогодні світовими фаворитами у карате є спортсмени Бразилії, Франції, Іспанії та Румунії. Серйозну заявку на вступ до цієї елітної групи зробила цьогоріч й Україна.

Дуже вдалим виявився виступ Сергія Саранчука, що навчається на 4 курсі Академії адвокатури України. Як і ще кілька колег по збірній, він став чемпіоном світу і, за словами його тренера Вячеслава Васильєва, справив неабияке враження на президента Всесвітнього союзу федерацій карате-до (WUKF) Освальдо Месиаса Де Оливейру: "Бразилець був просто у захваті – каже, нехай Сергій приїздить до нас та проводить майстер-класи".

(за матеріалами газети "Урядовий кур'єр")Архів новин »