Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

14|02|2009

конкурс з міжнародного права імені Бена Телдерса14 лютого 2009 року в приміщенні Вищого Господарського Суду України пройшов національний раунд конкурсу з міжнародного права імені Бена Телдерса.

На фото: члени команди Академії адвокатури зі своїм тренером Наталією Коваленко, викладачем кафедри прав людини, міжнародного та європейського права.

Telders International Law Moot Court Competition – один із самих відомих конкурсів з міжнародного права. Його сутність полягає у моделюванні роботи Міжнародного Суду ООН. Основним завданням конкурсу є вирішення спору між державами, що стосується актуальних питань міжнародного права.

Сам конкурс складається з двох раундів: національного і міжнародного. У національному раунді команди змагаються за право представляти країну у міжнародному раунді в м. Гаага, Нідерланди.

Підготовка до конкурсу складається з письмового та усного етапів. Члени команд (четверо студентів) мають щонайкраще проявити свої здібності – як з боку позивача, так і з боку відповідача у суді. Судді оцінюють позовні заяви (memorials) команд і усні виступи. Процедура усного раунду повністю відповідає регламенту Міжнародного Суду.

В цьому році команда Академії адвокатури України вперше брала учать у цьому конкурсі. За право представляти країну у міжнародному раунді змагались також команди Києво-Могилянської Академії, Київського Міжнародного Університету, Одеської Національної Академії, Харківського Національного Університету ім. В.Н. Каразіна, Національної Юридичної академії ім. Ярослава Мудрого, Національного Університету «Острозька Академія».

Команда Академії отримала 3 місце за загальною кількістю балів, що для новачків-младшокурсників є величезним успіхом. А переможцем конкурсу стала команда Києво-Могилянської академії, яка і представлятиме Україну у міжнародному раунді, де за право переможця будуть змагатись біля двадцяти європейських країн.

Участь у цьому конкурсі – це, безперечно, вагома практика вивчення міжнародного права, судового процесу, англійської мови, а також досвід швидкого аналізу та реагування при спілкуванні із суддями. До того ж, змагання показують, що міцний командний дух і дотримання принципів чесної гри часто відіграють вирішальну роль.

Команда Академії адвокатури

На фото: Лавренчук Владислав (2 курс), Вінійчук Владислав (2курс), Симончук Микита (3 курс), Карапетян Олександр (2 курс)Архів новин »