Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

28|11|2007

Корисний семінар29 листопада 2007 р. в Академії адвокатури України пройшов семінар для студентів, організований відділенням Асоціації правників України в м. Києві спільно з Лігою студентів АПУ. Розглянуто злободенне питання:«Успішний пошук роботи, методи, що допоможуть досягти успіху».

З доповідями виступили: Денис Бугай, партнер ЮК «Ващенко, Бугай та партнери», Валентин Гвоздій, партнер ЮК «Гвоздій та Оверкович» та Тетяна Глуховська, керуючий партнер АК «Коннов і Созановський».

У ході проведення заходу були висвітлені питання пошуку потенційних роботодавців, правил складання резюме, та особливості проходження співбесіди. Доповідачі давали поради щодо нюансів працевлаштування.

Денис Бугай підкреслив те, що шукаючи «першу» роботу перш за все необхідно визначитись з метою працевлаштування та сферою діяльності (спеціалізацію в сфері права) і як діяти вже в рамках вибраної спеціалізації. У доповіді Валентина Гвоздія було зосереджено увагу на помилках, які зазвичай роблять люди на співбесідах. Тетяна Глуховська розказала присутнім про вимоги, які ставляться до «пошуковців» безпосередньо в АК «Коннов і Созановський».

Досить цікавим та інформаційним виявився безпрецедентний у стінах Академії адвокатури України, захід. Після закінчення семінару студенти виявили бажання, щоб подібні заходи проводилися частіше. Тож, сподіваємося на те, що незабаром ми зберемося знову для отримання такої необхідної для студентів інформації на шляху до успіху.Архів новин »