Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

14|02|2008

Мафія-клуб 

В Академії завелась «Мафія»!

Презентація студентського клубу «MAFIA club» Академії адвокатури України відбулася 20.11.2007 р.

 

Фотоальбом >>

 

 

15 лютого 2008 р., вперше після канікул, відбулося засідання «МАFІA club». Був прийнятий Кодекс Законів, в якому визначені права та обов’язки Президента «клубу», членів Сімейної Ради, а також кандидатів у члени та гостей «клубу». Почесну посаду Президента обійняла студентка 4 курсу Наталія Чучкова, повноваження Голови Сімейної Ради з гордістю виконує студент 3 курсу Микита Клименко.

Відбулося вручення сертифікатів членам «клубу», а потім провели 5 ігор за участю «наших», гостей і викладачів. Наш «клуб» уже налагодив тісні стосунки зі студентськими клубами Національного політехнічного університету (КПУ), та КНУ ім. Тараса Шевченка. «Клуб» має великі плани щодо участі в турнірі, який буде проводити Президент Київського дорослого «МАFІA club» Ернест Федоров.

 

Право як гра

Що таке життя? – гра. Cаме з цієї цитати Пушкіна починається інтелектуальна гра «Мафія». Навчальний процес і науку як гру сприймало чимало видатних учених. Чому б і студентам Академії адвокатури України не розвивати такі необхідні юристу якості, як гнучкість мислення, що сприяє набуттю досвіду та навичок і водночас захоплює учасників гри, а відтак – стимулює цікавість до самоудосконалення.

Напружена робота з підготовки, дієве інформаційне забезпечення, сучасний підхід і декілька смачних родзинок – цікаве слайд-шоу та запрошені гості: президент «Мафія клубу» Ернест Федоров, український адвокат та член консультативної ради «Мафія клубу» Олексій Резніков, представники «Univer Mafia Club» Ірина Котик та Олександр Нестеренко – ось рецепт вдалої та цікавої презентації.

Саме такі нехитрі інгредієнти і використала для приготування своєї страви під назвою «Презентація MAFIA club Academy of Advocacy» шеф-кухар події, гравець «Univer Mafia Club» та студентка 4-го курсу Академії адвокатури України Чучкова Наталія.

«Нашій Alma mater давно вже не вистачало чогось, що б об’єднало студентів, а «Мафія», я переконана, це саме та гра, що здатна зацікавити будь-кого, особливо молодь», – поділилась своїми думками Наталія. 20 листопада 2007 року Зала вченої ради Академії була заповнена вщент. Серед бажаючих відвідати презентацію були здебільшого представники 1–4 курсів. Перш за все у присутніх виникло запитання: «Яким чином гра з такою, на перший погляд, кримінальною назвою, може суміщатися з професією правника, що покликаний захищати порядок, справедливість і закон?»

«Godfаther» справжньої клубної гри в Україні, президент «Мафія клубу» Ернест Федоров пояснив, що слово «мафія» насправді спочатку ніякого відношення до кримінальних організацій не мало, а було абревіатурою гасла Італії підчас антифранцузького повстання 1282 р.: «Смерть Франції, зітхни Італія».

Відомий і успішний український адвокат Олексій Резніков також висловив своє задоволення, що саме в юридичному вузі організовується такий клуб, адже «це прекрасний тренінг для адвоката, який є не просто юристом, але й психологом, артистом та дослідником».

Далі до справи взялась організатор. Наталія Чучкова представила глядачам слайд-шоу, у якому за допомогою різних схем та фотографій, наочно показала структуру клубу та принципи його діяльності. Побачивши фотографії, публіка пожвавішала, адже стало зрозуміло, що «Мафія» – це не тільки цікаво, але й весело.

Запрошені гості своїми розповідями тільки підігріли інтерес присутніх. Виявилось, що «Мафія» починалась з «двору». Але правила «вуличної» гри суттєво відрізнялися від клубних. «Дика мафія – це як дорожній рух в Каїрі – немає жодних правил. Хто голосніше кричить, той і виграє», – пояснював глядачам гість презентації Олексій Резніков. Клубну ж гру започаткував у Києві Ернест Федоров, розробивши для «Мафії» чіткі правила і зареєструвавши їх як інтелектуальну власність. «Спочатку було дуже важко переконати людей грати саме у клубний варіант, але потім всі відчули переваги», – розповідає Президент «Мафії клубу».

Цікавило присутніх і те, фігури яких гравців є найвідповідальнішими. Так, Ернест Федоров вважає, що найскладніша і найцікавіша фігура – це шериф, а Олексій Резніков є автором ідеї «лжешерифства»: «Я ніколи не забуду вираз обличчя справжнього шерифа, коли я почав свідчити як шериф! Цей неочікуваний хід забезпечив нам перемогу».

«Взагалі, «Мафія» настільки захоплює, що кожна гра – це незабутні яскраві враження», – поділились гості. Наталія Чучкова запросила на презентацію своїх друзів-«мафіозі» з Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Ірина Котик – президент клубу «Univer Mafia Club» – охоче ділилася своїми враженнями від гри. «Граючи у «Мафію» я познайомилася з багатьма цікавими людьми, а це для студента важливо, крім того я стала більш впевненою у собі, навчилася красиво і дипломатично висловлюватися та тонко обходити небажані моменти в розмові».

Член Ради Сім’ї того ж клубу Олександр Нестеренко порадив не комерціалізувати гру, бо клубний осередок просто перестане існувати, не витримавши натиску ринкових відносин.

Загалом всі присутні гості залишилися задоволеними: гості – якістю презентації; студенти – в захваті від побаченого і почутого, та від можливості поспілкуватися з такими цікавими і відомим людьми. «Мені дійсно стало цікаво, крім того, приємно, що є люди, яким не байдуже життя Академії» – Тетяна Вареник, 4 курс.

На останок гості побажали всім присутнім удачі та ВИВЧИТИ ПРАВИЛА! А Ернест Федоров урочисто подарував примірник правил гри – свою інтелектуальну власність, а також разом з Олексієм Резніковим пообіцяв прийти в Академію на гру. «Ми будемо справді дуже раді, якщо у вас все вийде. Успіхів!»

Ірина Шварцблат,
Наталія Чучкова
Академія адвокатури УкраїниАрхів новин »