Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|09|2008

Екскурсія до міста, де кожен камінь дихає історієюСтуденти Академії адвокатури України дуже люблять подорожувати. Першу екскурсію в цьому навчальному році ми організували 26 – 28 вересня. 56 студентів – а це в основному перший курс – відвідали Львів, адже Львів широко розкриває двері перед усіма, хто хоче доторкнутися до історії. Львів – це, перш за все, поєднання багатьох культур.

Екскурсія, яка тривала 3 години, залишила в моєму серці незабутні враження. А почалася вона з площі Святого Юра. Під захистом Святого Юра похований у крипті вчений, філософ, доброчинець, громадський діяч Андрій Шептицький. Під час візиту до Львова 2001 року Папа Римський Іван Павло ІІ зупинявся саме в Митрополичих Палатах собору.

Прямуючи вулицею Коперника далі, потрапили в саме серце Львова – на площу Адама Міцкевича. По дорозі, як майже всюди у Львові, розташовані будинки більшої чи меншої архітектурної або історичної цінності.

Незаперечною архітектурною перлиною Львова є Академічний державний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької. Його вважають (разом з одеським і віденським) одним із найкращих театрів Європи. Велич і довершеність споруди просто вражає. Ще більше захоплення викликає інтер'єр театру. Він щедро оздоблений різнокольоровим мармуром.

Побували ми і на «вернісажі», посмакували запашною кавою й найсмачнішими в світі тістечками. І незабутнє враження залишилось від панорами міста з висоти Замкової гори.

Старий Львів сам по собі одночасно легенда, історичний підручник, трагедія й анекдот. Тут дивували своєю майстерністю ремісники вірмени і домініканці, італійці і євреї. Тут протирали бруківку Князь Галицький, Адам Міцкевич і Андрій Шептицький, Грушевський і Людкевич, Шевченко і Крушельницька, Стефаник і Франко… 

І звичайно ж ми.

 

Ст. ІІ курсу юридичного відділення Галина ШестопалАрхів новин »