Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

18|10|2008

Майбутнє Верховної Ради України за майбутніми юристами!Саме це підтверджує проведення уже Третьої Національної Моделі Верховної Ради України, що відбувалося 17-19 жовтня 2008 року на базі Одеської національної юридичної академії.

Учасниками моделювання стали 58 студентів- правників з Києва, Луцька, Львова, Івано-Франківська, Запоріжжя, Сімферополя, Одеси, Харкова, Черкас, Сум, Дніпропетровська, Донецька, Ірпіня. Загалом, студенти-учасники представляли 19 вищих навчальних закладів України.

Академію адвокатури України представляли студентки третього та другого курсів: Олеся Холопік, Інна Фурман, Наталія Раскот та Марина Павленчик.

Всі студенти мали змогу відчути себе "народними депутатами". Після складення ними присяги, вони ретельно працювали у фракціях та комітетах над законопроектом "Про засади діяльності коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України". Результати роботи обговорювались у сесійній залі з подальшим прийняттям закону.

Проведення Третьої Національної Моделі ВРУ допомогло студентам здобути навички застосування теоретичних знань з конституційного права та процесу на практиці, сприяло розширенню правового світогляду та зростанню їх компетентності. Ще раз підтвердило бажання молоді брати участь у державотворенні, їхню небайдужість до процесів, які відбуваються в суспільстві.

 Архів новин »