Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

13|10|2008

Конференція в Західній БілорусіїПрофесор Т. Конончук з 3 по 5 жовтня 2008 р. перебувала на міжнародній науковій конференції в Гродненському державному університеті імені Янки Купали (в місті Гродно, Республіка Білорусь). Сюди, в живописне давнє білоруське місто, про яке вперше літописні джерела згадуть 1128 р., прибули учасники 7 держав, про що яскраво засвідчили і прапорці на столі президії конференції, вказуючи на приналежність її учасників до таких держав, як Білорусь, Росія, Україна, Латвія, Естонія, Литва, Польща. Росія, наприклад, була представлена такими містами, як Челябінськ, Магадан та ін.

Конференція відбувалася на тему “Взаємодія літератур у світовому літературному процесі. Проблеми історичної і теоретичної поетики”. Порушувалися питання, які були суголосні в різних літературах, засвідчували багатий художній досвід кожної з них, багатоаспектне художнє осмислення дійсності, виявили різні літературознавчі та культурологічні школи. Без сумніву, фахова, філологічна, наукова розмова сприяла взаємозбачаченню, наштовхувала на нові ідеї і творчі пошуки.

Посланець від Академії адвокатури України, проф. Конончук Т.І., у своїй доповіді “Стильова парадигма в романі Василя Барки “Жовтий князь” поділилася своїми науковими спостереженнями про домінанту релістичного стилю в романі, що природно витікає з авторської ідеї якомога детальніше змалювати труднощі переживання українцями голоду 1932 – 1933 років; навела паралелі з російською літературою, як-от з творами Василя Гроссмана, Володимира Тендрякова та іншими, де спостерігається завертання до теми голодомору в Україні.

Учасникам конференції було запропоновано відвідати місто Новогрудок у Гродненській області, де в сім’ї адвоката виростав Адам Міцкевич, щоб потім, з білоруської землі, піти в широкий світ і стати яскравою зіркою в колі найвидатніших світочів духовності, залишивши глибокий слід у царині польської літератури.Архів новин »