Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

24|09|2008

Перше засідання МНЕРААкадемія адвокатури України та Спілка адвокатів України ініціювали створення Міжнародної науково-експертної ради адвокатури, перше засідання якої відбулося 25 вересня. Учасники з інших країн зробили повідомлення про найактуальніші питання адвокатур, які вони репрезентували.

Відомий адвокат, доцент Ташкентського юридичного інституту Л.Б.Хван поділився з колегами останніми подіями в Узбекистані, де була нещодавно створена Палата адвокатів з обов’язковим членством, однак зразу ж потрапила під державний контроль. На звернення узбецьких адвокатів колеги відреагували одностайно: будь-яке втручання в діяльність адвокатури є неприпустимим у демократичній державі.

Особливий інтерес викликав виступ російського адвоката, доцента С.І.Володіної – директора Інституту адвокатури Російської юридичної академії, яка зупинилася на практични х питаннях застосування чинного закону про адвокатську діяльність і адвокатуру в Російській Федерації. Багато з цих проблем гостро постали в Україні, наприклад, уніфікація юридичної професії.

Ректор Академії Т.Варфоломеєва та директор Інституту адвокатури Російської юридичної академії виступили в спеціальному репортажі про зазначену подію, який пять разів протягом доби демонструвався на П'ятому каналі.

В роботі МНЕРА взяли також участь адвокати з Латвії, Казахстану, України, котрі зробили порівняльний аналіз законодавства про адвокатуру цих країн. Одноголосно було підтримано рішення про доцільність створення Міжнародної науково-експертної ради адвокатури (МНЕРА) і висловлено надію на подальшу плідну співпрацю.Архів новин »