Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

15|09|2008

Нарада Президента з ректорами вузівПід головуванням Президента України відбулася Всеукраїнська розширена нарада з ректорами вищих навчальних закладів з питань забезпечення доступу громадян до якісної вищої освіти. В ній взяли учать віце-прем'єр-міністр Іван Васюник, Міністр освіти і науки Іван Вакарчук, ректори вищих навчальних закладів України. Ректор Академії адвокатури Варфоломеєва Т.В. також була присутня на цій нараді, що проходила в Українському домі.

Президент наголосив на необхідності забезпечення студентам «рівної конкурентності» на всьому просторі, який об'єднаний Болонським процесом.

Тестування, запроваджене в цьому році у вступній кампанії Глава держави назвав «найбільшою реформою в системі освіти за останні 17 років», яка сприяла справедливому підходу до вступників, підвищенню доступності освіти та подоланню корупції у вузах.

Щодо подолання корупції у вищій школі Президент підкреслив: «Це ваша персональна відповідальність» і висловив сподівання, що це буде спільний виклик і спільне зобов'язання. Президент зупинився на проблемах викладання державної мови у ВНЗ, із стін котрих мають виходити справжні громадяни України.

Значну увагу у своїй доповіді Президент приділив забезпеченню належного рівня наукових досліджень та веденню інноваційної діяльності у вузах. Визначено було також як важливі завдання подолання дисбалансу в підготовці спеціалістів, оптимізацію існуючої мережі вузів.

Як зазначив Президент, у найближчий час ним буде підписано Указ про подальший розвиток вищої освіти.

 Архів новин »