Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

27|06|2005

Тренінг АВА/СЕЕLI для адвокатівРозпочався п'ятиденний тренінг для адвокатів, який проводить Американська асоціація юристів/Правова ініціатива у Центральній Європі та Євразії (АВА/СЕЕLI) спільно з Національним інститутом судового захисту США (NITA, www.nita.org), у якій бере участь завідувач кафедрою прав людини, міжнародного та Європейського права, доцент, адвокат Гончаренко С.В.

Тренінг присвічено здобуттю навичок захисту у кримінальних справах з огляду на специфіку суду присяжних. За допомогою інтерактивних вправ і рольових ігор слухачі курсу набувають знань з основ вступного слова до жюрі, прямого і перехресного допиту, заключної промови. Довготнрміновою метою тренінгу є створення кадрів професійних інструкторів-викладачів, які зможуть передавати свої знання іншим адвокатам.

 Архів новин »