Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

10|09|2008

Круглий стіл щодо діяльності органів внутрішніх справРектор Академії адвокатури, президент САУ Варфоломеєва Т.В. та віце-президент САУ Бойко П.А. взяли участь у Круглому столі «Про стан законодавчого забезпечення діяльності органів внутрішніх справ України», що провів Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. У своєму виступі ректор наголосила на необхідності пришвидшення реформи адвокатури й доцільності її проведення одночасно з реформою прокуратури, судівництва, міліції. Вона також приділила увагу питанням посилення вимог до якості вищої юридичної освіти.
На Круглому столі були присутні народні депутати, представники центральних і регіональних органів внутрішніх справ, Секретаріату Президента України, Кабінету Міністрів, об'єднань громадян, провідні вчені. Голова Комітету В.Швець повідомив, що в Комітеті знаходиться низка законопроектів, зокрема, про прокуратуру, про оперативно-розшукову діяльність., створення прикордонної, національної міліції. З Концепцією створення Національного бюро розслідувань виступив Перший заступник Генерального прокурора України С.Винокуров. Виступаючі пропонували внести до Верховної Ради проект Концепції правового забезпечення реформування правоохоронних органів України і якнайшвидше прийняти низку законів, які забезпечать ефективне реформування системи правоохоронних органів.
 Архів новин »