Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

11|07|2008

Обговорення застосування запобіжних заходів до громадянРектор Академії адвокатури, президент Спілки адвокатів України Варфоломеєва Т.В. взяла участь в Круглому столі з обговорення Аналітичного Звіту «Оцінка соціально-економічних витрат при застосуванні запобіжного заходу у вигляді взяття під варту в Україні» , котрий підготовлено Інститутом прикладних гуманітарних досліджень (м.Харків) на замовлення Міністерства юстиції України у співпраці з Американською асоціацією юристів «Ініціатива з верховенства права» (ABA/ROLI). Із вступним словом до присутніх звернувся Міністр юстиції Оніщук М.В., який зробив загальний огляд проблеми застосування запобіжних заходів та спвпраці у сфері її вирішення.З презентацією проекту виступили Шеллі Вік, директор Американської асоціації юристів "Ініціатива з верховенства права" та Буроменський М.В., директор Інституту прикладних гуманітарних досліджень. У інших виступах йшлося про проблеми утримання взятих під варту осіб в слідчих ізоляторах, ізоляторах тимчасового тримання та шляхи їх вирішення. Відбулося обговорення висновків та рекомендацій дослідження: шляхи зменшення застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.Архів новин »