Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

20|05|2008У Санкт-Петербурзі відбувся міжнародний науковий семінар «Україна в світовому культурному просторі», організований Російською академією наук, Генеральним консульством України в Росії, Інститутом українознавства Міністерства науки і освіти України.
На цьому семінарі Академію адвокатури України представляла культуролог, завідуюча кафедрою української філології та культурології, професор Конончук Т. І. Свою доповідь вона присвятила творчості відомого в світі українського художника (графіка, скульптора, живописця) Якова Гніздовського (1915 – 1985). Особливо із зацікавленням було заслухано оцінки творчості митця зарубіжними мистецтвознавцями, які виявила Конончук Т. І., працюючи в архівах Української Вільної Академії Наук у США в Нью-Йорку 2004 р., та в радіопередачах культуролога Юрія Лавріненка, що звучали у 60-ті роки на радіо «Свобода» в Нью-Йорку.
У семінарі взяло учать понад 60 учених із Росії, України, Польщі, США. Наприклад, про мистецькі взаємини Тараса Шевченка і актора Айро Олдріджа зробив доповідь професор із Каліфорнії (США) Байрон Келлі; директор Інституту українознавства Міносвіти і науки України, академік АН Вищої школи України Кононенко П. П. говорив про Україну і світове українство у світовому культурному просторі; про Україну на заході в контексті конфлікту і традицій світогляду вів мову професор Ягеллонського університету (Польща) Поліщук Я. О.
Учасники семінару мали змогу відвідати меморіальну майстерню Тараса Шевченка в Академії мистецтва, де мешкав, працював і зустрів свою останню годину великий Кобзар..Архів новин »