Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

15|03|2008

ЗМІЦНЮЄМО ТВОРЧІ КОНТАКТИМіж Академією адвокатури України і Київським національним музеєм Тараса Шевченка нещодавно підписано договір про співпрацю. Таким чином закріплено те, що має давні добрі традиції між нашими двома установами і що дає ще ширші можливості для взаємного пізнання, а відтак і найрізноматніші його форми.

Так, 14 березня 2008 р. в Національному музеї Тараса Шевченка в Києві відбулася презентація унікальної книги “Український некрополь Санкт-Петербурга”, яку підготували українці Санкт-Петербурга – письменник і науковець Тетяна Лебединська та художник і фотограф Микола Тарасенко. На презентації було багато діячів науки, культури м. Києва, зокрема, Микола Сулима (Інститут літератури НАН України ім. Т.Г. Шевченка), Петро Кононенко (Інститут українознавства Міністерства освіти і науки України), Юрій Кочубей (Інститут сходознавства НАН України ім. А.Ю. Кримського), Анатолій Ткаченко, Михайло Конончук, Валентина Петренко (Інститут філології Київського національного університету ім. Т. Шевченка) та багото інших.

Академію адвокатури України представляли професор Тетяна Конончук і студенти першого курсу відділення “Правознавство”. Ще в пам’яті студентів було відвідання осінньої виставки в Музеї Т. Шевченка, де експонувалися фото поховань видатних українців у Петербурзі, що мали увійти до майбутньої книги. Тепер студенти мали можливість побачити це унікальне видання. Заінтриговані були також інформацією з доповіді проф. Конончук Т.І. на конференції “Юрист і мистецтво”, в якій ішлося про Петра Редькіна, уродженця Сумщини, правника і вченого в галузі права, спочатку професора Московського університету, а потім – Санкт-Петербурзького імператорського університету, згодом його ректора.

Автор книги Тетяна Лебединська сказала, що це її давня мрія – через меморіальні пам’ятники представити видатних діячів науки й культури, які жили і закінчили свій земний шлях у північній столиці Російської імперії, а мають українське коріння. Видання представляє дуже відомі роди й імена, наприклад, Розумовських, Лизогубів, українського скульптора Леоніда Позена, мандрівника Миколу Миклухо-Маклая, історика й мовознавця Олександра Афанасьєва-Чужбинського, композитора Дмитра Бортнянського, дипломата і канцлера Олександра Безбородька та багатьох інших, про кого ще мало знають в Україні, а така книга матиме велике пізнавальне значення, буде поштовхом для майбутніх наукових пошуків у різних галузях знань. Можливо, вона заронить зерно для майбутніх наукових пошуків і в душах майбутніх правознавців, котрі мали добру нагоду дізнатися про книгу, яка підготовлена в Санкт-Петербурзі, а надрукована і вперше публічно представлена в Україні.Архів новин »