Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

24|06|2005

Всеукраїнська робоча нарада адвокатів та практикуючих юристівРектор Академії Варфоломеєва Т.В. на запрошення Асоціації правників України взяла участь і виступила з доповіддю на Всеукраїнській робочій нараді адвокатів та практикуючих юристів з проблем розвитку адвокатури в Україні. В доповіді було підкреслено необхідність термінового прийняття нового закону про адвокатуру або внесення змін і доповнень у чинний закон, виконання зобов'язань, взятих Україною при вступі до Ради Європи, щодо створення в Україні професійної організації адвокатів, висловила свою точку зору щодо обов'язкового членства у такій організації, наголосила на тих негараздах, що мають місце в адвокатурі і навколо неї і розкрила їх причини. Негативно було оцінено нею бажання і конкретні дії декотрих членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури у будь-який спосіб (навіть шляхом безпідставного звернення до Президента України щодо прийняття ним спеціального Указу) стати, попри Закон "Про адвокатуру" і  з порушенням іншого чинного законодавства, представницькою організацією всіх адвокатів або ж обрати на З'їзді адвокатів таку організацію, незважаючи на те, що це питання не обговорювалося на зборах адвокатів в регіонах і не передбачена така організація чинним законодавством про адвокатуру.

На нараді виступили з доповідями про основні проблеми організації та діяльності адвокатури в Україні С.Сафулько, голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, В.Кісіль, адвокат, І.Шевченко - президент Асоціації правників України та інші.Архів новин »