Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

06|03|2008

Круглий стіл «Концептуальні засади судової політики"6 березня 2008 року відбувся круглий стіл «Концептуальні засади судової політики. Позиція судової влади та органів суддівського самоврядування».

В роботі круглого столу взяли участь Голова Верховного Суду України Онопенко В.В., суддя Конституційного суду України у відставці Савченко М.Д., доктор юридичних наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка Луць Л.А., інші відомі науковці та практики. Академію Адвокатури України представляла проректор, кандидат юридичних наук, професор Академії Захарова О.С.

На круглому столі обговорювалися питання проведення судово-правової реформи, зокрема, що здійснюватися вона повинна в суспільних інтересах. Найбільш її недоліки проявилися у формуванні спеціалізованих судів. Прозвучала теза, що Верховний Суд України не проти спеціалізації, але здійснюватися вона повинна в рамках єдиної системи судів. Наголошувалося на тому, що настала нагальна потреба у вдосконаленні правил розгляду справ, вони повинні бути максимально простими і доступними у розумінні для людей.

О.Захарова звернула увагу всіх присутніх, що вкрай заполітизованим є питання про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. Відсутність єдиних критеріїв у формуванні дисциплінарної практики різнорівневими дисциплінарними органами не сприяє позитивному вирішенню цього питання. З одного боку це сприяє тому, що судді є заручниками впливу політики на вирішення цих питань, з іншого породжує безвідповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків.Архів новин »