Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

05|03|2008

СВЯТО КОБЗАРСЬКОГО МИСТЕЦТВА І ПОЕТИЧНОГО СЛОВА5 березня 2008 р. в Академії адвокатури України відбулося Свято кобзарського мистецтва і поетичного слова. До студентів завітали Василь Литвин – заслужений артист України, лауреат Республіканської премії ім. І.Нечуя Левицького, лауреат премії фонду Т.Г.Шевченка та Антоніна Гармаш (Литвин) – поетеса, громадський діяч, автор поетичних і прозових збірок, зокрема „Голос утопленого села”, „Вогонь і тління”, „Дорога до себе”.

Студенти із захопленням слухали пісні Василя Литвина на слова Тараса Шевченка, Василя Симоненка, українські народні пісні. Чудовий баритон виконавця, дивовижні звуки бандури, геніальні слова великих українських поетів, народні тексти – усе це разом створювало враження, яке у багатьох слухачів залишиться назавжди. Бандура звучала й тоді, коли Антоніна Гармаш читала свої поезії чи розповідала легенди, почуті ще від свого діда, земляків, у яких велика роль відводиться моральності, історичній пам’яті, піклуванню про здорове покоління, щасливу родину, мудрих нащадків. Пісня і слово акцентувало увагу на етиці українського народу, що завжди базувалася на високих морально-етичних принципах.Архів новин »