Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

13|02|2008

Про зміни до Конституції стосовно адвокатури13 лютого президент САУ Варфоломеєва Т.В. запропонувала внести зміни до статті 59 Конституції України - про адвокатуру. Цю пропозицію вона висловила Міністру юстиції України М.І.Онищуку на засіданні Комітету з прав людини і основоположних свобод Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права, де обговорювалися пропозиції щодо змін до другого розділу Конституції України. Доцільність таких змін вона обгрунтовує гострою необхідністю вирішення багатьох проблем адвокатури і адвокатської діяльності. Внесення змін до цієї статті Конституції сприяло б прискоренню розробки і прийняття нового Закону "Про адвокатуру", подальшому її реформуванню і належному забезпеченню захисту від обвинувачення і надання правової допомоги, підкреслила Варфоломеєва Т.В. при обговоренні своєї ініціативи з колегами.Архів новин »