Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...




Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...




Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...




Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

22|06|2005

Конференція в Умані



Академія провела в Умані наукову конференцію "Проблеми правової реформи в Україні".

У доповідях докторів наук Гончаренка В.І., Михайленка О.Р., Фесенка Є.В. були поставлені важливі питання подальшої правової реформи, вдосконалення законодавства, шляхів посилення захисту конституційних  прав громадян. З цікавістю заслухано доповідь Ковтун Олени Миколаївни "Землі природно-заповідного фонду України як об'єкт земельної реформи" з огляду на те, що майже сорока учасників конференції чекала чарівна природа Уманського національного дендропарку, на териториторії якого проходила ця конференція. Присутніх привітав і ознайомив з історією "Софіївки" її директор доктор біологічних наук І.С.Косенко. Виступи кожного доповідача надавали нового звучання тематиці конференції. Особливий акцент поставив традиційний вже для Академії філологічний напрям у поєднанні з юридичною проблематикою в сенсі удосконалення законодавства. Незабутнє враження справили екскурсія, проведена після наукового засідання, чому немало сприяло неординарне і талановите супроводження екскурсії гідом пані Галиною, катання на човні підземною річкою, ритуальне ходіння навколо Каменю щастя.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     



Архів новин »