Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...




Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...




Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...




Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Новини

19|12|2007

Відзначення Дня адвокатури



День адвокатури відзначався в цьому році вшосте. Традиційний Зимовий адвокатський бал відбувся цього разу у ресторані Київ, на Печерську, де зібралися майже двісті адвокатів з Києва та різних регіонів України.  Як завжди, Бал відкрився вальсом, який виконали студенти Академії адвокатури -переможці Міжнародних змагань з бальних танців, випускники Академії заспівали пісню про адвокатів і для адвокатів, слова якої написали студенти. Присутні гості - народні депутати України, судді, прокурори, представники державних органів тепло поздоровили адвокатів із святом.
Уповноважена з прав людини Н.Карпачова  підкреслила важливу роль адвокатури у захисті прав і свобод людини, голова Вищого адміністративного Суду О.Пасенюк відзначив велику роботу, що проводять адвокати у розвитку правової держави. Президент Всесвітньої асоціації юристів В.Євдокімов привітав колег і вручив нагороди Спілки юристів України про присвоєння Ковбасинській Г.В. і Варфоломеєвій Т.В. почесного звання Видатний юрист України.З привітаннями з Днем адвокатури виступили багато присутніх, вручено було грамоти від Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури ії голова ВККА В.Висоцький висловив свої щирі побажання щодо законодавчого врегулювання питань адвокатури.

 

 



Архів новин »