Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Музей адвокатури

2 грудня 2005 року в Академії відкрито Музей адвокатури України, в якому представлені окремі експозиції, що стосуються розвитку адвокатури в Україні від часів Литовських Статутів. Вперше демонструються документи, що були знайдені в різних архівах, де протягом кількох років працювали наукові співробітники науково-дослідної Лабораторії прав людини та проблем адвокатури, студенти й викладачі Академії.

Відвідувачі мають можливість проглянути історичні фотокадри, зроблені в залах судових засідань по політичним процесам у 30-х роках, побачити копії та оригінали багатьох цікавих документів, ознайомитись з раритетними виданнями ХІХ-ХХ ст., подивитись документальний фільм.

Велика кількість документів ще опрацьовується, але вже зараз на замовлення Академії поступають дуже цікаві документи щодо адвокатів, в дар Музею передано декотрі документи про відомих адвокатів, експонується зроблена на прохання Академії голограма знаку присяжного повіреного, який вручався у ХІХ столітті.

Музей розвивається, на часі – відкриття експозиції про сучасну адвокатуру, про історію створення Академії адвокатури України. Окрема ювілейна експозиція буде присвячена 20-й річниці найстарішої і найпотужнішої громадської організації українських адвокатів — Спілки адвокатів України, яка є співзасновницею Академії адвокатури.

Українська адвокатура варта того, щоб її історія була досліджена і збережена для прийдешніх поколінь, а імена видатних адвокатів України викарбувані в Книзі її історії. Перша книга золотих сторінок історії української адвокатури вже вийшла з друку. Наразі співробітники Музею готують до публікації низку нових видань і запрошують до співпраці всіх зацікавлених.

З частиною експозиції музею можна ознайомитись, натиснувши  <тут>.

 


Короткий відеонарис про Музей адвокатури

Формат: FLV (On2 VP6)*, якість: HQ**, тривалість: < 1 хв.


 

 


 

* Для відтворення відео у вашому браузері має бути встановлена надбудова Adobe Flash Player.
Якщо ви використовуєте 64-бітні версії MS Internet Explorer або FireFox (під Windows), встановити цю надбудову наразі неможливо. Слід скористатися іншим сучасним 32-бітним браузером. Докладніше див. статтю: Flash Player support on 64-bit operating systems (англійською) на сайті Adobe Systems Incorporated.

** Для комфортного перегляду бажано мати високошвидкісне підключення до Інтернету