Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.
...Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.
Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».
Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.
...Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.
...2 грудня 2005 року в Академії відкрито Музей адвокатури України, в якому представлені окремі експозиції, що стосуються розвитку адвокатури в Україні від часів Литовських Статутів. Вперше демонструються документи, що були знайдені в різних архівах, де протягом кількох років працювали наукові співробітники науково-дослідної Лабораторії прав людини та проблем адвокатури, студенти й викладачі Академії.
Відвідувачі мають можливість проглянути історичні фотокадри, зроблені в залах судових засідань по політичним процесам у 30-х роках, побачити копії та оригінали багатьох цікавих документів, ознайомитись з раритетними виданнями ХІХ-ХХ ст., подивитись документальний фільм.
Велика кількість документів ще опрацьовується, але вже зараз на замовлення Академії поступають дуже цікаві документи щодо адвокатів, в дар Музею передано декотрі документи про відомих адвокатів, експонується зроблена на прохання Академії голограма знаку присяжного повіреного, який вручався у ХІХ столітті.
Музей розвивається, на часі – відкриття експозиції про сучасну адвокатуру, про історію створення Академії адвокатури України. Окрема ювілейна експозиція буде присвячена 20-й річниці найстарішої і найпотужнішої громадської організації українських адвокатів — Спілки адвокатів України, яка є співзасновницею Академії адвокатури.
Українська адвокатура варта того, щоб її історія була досліджена і збережена для прийдешніх поколінь, а імена видатних адвокатів України викарбувані в Книзі її історії. Перша книга золотих сторінок історії української адвокатури вже вийшла з друку. Наразі співробітники Музею готують до публікації низку нових видань і запрошують до співпраці всіх зацікавлених.
З частиною експозиції музею можна ознайомитись, натиснувши <тут>.
Формат: FLV (On2 VP6)*, якість: HQ**, тривалість: < 1 хв.
* Для відтворення відео у вашому браузері має бути встановлена надбудова Adobe Flash Player.
Якщо ви використовуєте 64-бітні версії MS Internet Explorer або FireFox (під Windows), встановити цю надбудову наразі неможливо. Слід скористатися іншим сучасним 32-бітним браузером. Докладніше див. статтю: Flash Player support on 64-bit operating systems (англійською) на сайті Adobe Systems Incorporated.
** Для комфортного перегляду бажано мати високошвидкісне підключення до Інтернету