Академія адвокатури України

Наступні події

RSS

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України

Інститут медичного
і фармацевтичного права та біоетики
Академії адвокатури України

Питання правового регулювання найбільш суспільно важливих видів діяльності, до яких, зокрема, належать медична і фармацевтична практика, завжди знаходилися у фокусі навчального процесу та наукової роботи в Академії адвокатури України.

В Академії почала формуватися власна наукова школа медичного права. А досвід, накопичений протягом багатьох років, та плани на майбутнє дали підстави для заснування Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики. Інститут створено як структурний підрозділ Академії адвокатури України.

Метою діяльності Інституту є вивчення проблем медичного і фармацевтичного права та біоетики, сприяння розвитку медичного і фармацевтичного права та біоетики, здійснення навчальних програм у цих галузях та захисту прав і законних інтересів суб'єктів медичного і фармацевтичного права.Українське Відділення
Кафедри ЮНЕСКО з біоетики

У грудні 2010 року створене Українське Відділення Кафедри ЮНЕСКО з біоетики Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики Академії адвокатури України, яке є частиною Міжнародної мережі Відділень Кафедри ЮНЕСКО з біоетики Міжнародного Центру Здоров’я, Права та Етики Юридичного факультету Університету м. Хайфи. Створення такого Відділення підтримане Національним комітетом з питань біоетики Національної Академії наук України.

 

Заходи Інституту

Інформаційне повідомлення

Концептуальні засади розвитку охороноздоровчого права та законодавства України про охорону здоров’я

Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю

14 березня 2013 року
м. Київ, бульв. Тараса Шевченка, 27

Докладніше...

Архів

Конгрес з медичного і фармацевтичного права, біоетики та соціальної політики

19-21 квітня 2012 року,

м. Київ, Україна

 


Докладніше...

Архів

Другий Всеукраїнський конгрес з медичного права, біоетики і соціальної політики

Фоторепортаж

Прес-реліз

РЕЗОЛЮЦІЯ КОНГРЕСУ

 


 

Шановні колеги!

Другий Всеукраїнський конгрес з медичного права, біоетики і соціальної політики, який відбувся 14-15 квітня 2011 року в м. Києві, дав можливість почути чимало цікавих думок та започаткувати нові проекти. Ми будемо знайомити вас із ними, розміщуючи, з дозволу авторів, деякі презентації і тексти виступів. На разі надаємо можливість ознайомитися з презентацією «Медичне і фармацевтичне право та біоетика: глобальні виклики і національні відповіді», зроблену Радмилою Гревцовою, директором Інституту медичного і фармацевтичного права та біоетики і керівником Українського Відділення Кафедри ЮНЕСКО з біоетики Академії адвокатури України.


Докладніше...

ОГОЛОШЕННЯ

IX Всесвітня конференція Кафедри ЮНЕСКО з біоетики «Біоетика, медична етика і охороноздоровче право: шлях 21 століття»


19-21 листопада 2013 року,
Неаполь, Італія
докладніше (PDF)

IV Європейська конференція з охороноздоровчого права


9-11 жовтня 2013 року,
Коїмбра, Португалія

Цей захід наших партнерів буде освітлюватись більш детально.
Див. також інформацію на сайті конференції

сайт конференції »

Новини Інституту

архів новин...