Академія адвокатури України

home

home

home

home

Статті

Що потрібно для майбутньої кар’єри. Практичне навчання в Академії адвокатури України

Отримання студентами Академії адвокатури України якісних сучасних правничих знань і професійних компетентностей підтверджується офіційними рейтингами та опитуваннями роботодавців, успішною кар’єрою наших випускників в Україні та за кордоном, зокрема тих, котрі продовжують навчання в магістратурах багатьох країн світу, складають там адвокатські іспити, працюють за фахом у США, Канаді, Іспанії, Греції, Німеччині, Франції, Фінляндії та інших країнах.

...

читати далі...
Практичне навчання студентів – визначальна складова високої якості освіти

Перший Президент незалежної України Л.М.Кравчук, відкриваючи Інститут адвокатури при КНУ імені Тараса Шевченка (тепер – Академія адвокатури України) у 1996 р., відзначив, що вперше створений в Україні Інститут адвокатури є надзвичайно важливим в системі державотворення і в системі правового забезпечення.

Англійський адвокат, експерт Ради Європи Річард Беар під час тренінгу, проведеного у 1999 р. за сприяння Ради Європи для студентів Інституту адвокатури, відзначив: «Треба шанувати сам факт, що такий ВНЗ існує в Україні».

Численні Золоті медалі, Гран-прі міжнародних освітянських виставок, почесні нагороди, дипломи за впровадження інноваційних технологій в сучасній освіті, забезпечення високої якості підготовки та підвищення кваліфікації фахівців, міжнародну, наукову та правоосвітню діяльність отримала Академія адвокатури за двадцятиріччя свого існування завдяки, зокрема, і своїй постійній зорієнтованості на практичне навчання, компетентісні елементи освіти.

...

читати далі...
Навіщо нам студенти?

Питання, винесене в заголовок есе, може здатися образливим. Ще б – поставити під сумнів корисність для суспільства такого молодого, численного, завзятого, відважного і зарядженого революційними спонуканнями стану! Проте, по короткому, але зрілому міркуванню, виявиться, що в цьому майже риторичному запитанні міститься не сумнів в необхідності існування вищої освіти і корисності для суспільства осіб, що його одержують, а нагадування про спільну мету держави з розвитку вищої школи і, звичайно, більш уважному ставленню до студеїв, незалежно від напряму їх предметних захоплень.

...

читати далі...
Будьте з нами!

Посилання

Міністерство освіти і науки України


Школа медіації

Продовжується набір
до Школи медіації
початок навчання – у червні

Запис та додаткова інформація —
за тел.: (044) 288-0529.

 

У Центрі медіації Академії адвокатури України можна скористатися допомогою висококваліфікованих медіаторів, котрі пройшли спеціальний курс навчання, отримали відповідну підготовку медіаторів і мають європейські та українські сертифікати, які засвідчують їх право проводити медіацію. Вперше у Центрі здійснюється медична медіація.

 

Отримання статусу медіатора має розглядатися відповідно до Порядку підвищення кваліфікації адвокатами України, затвердженому Вищою кваліфікаційною комісією адвокатури, як здобуття нової спеціалізації або кваліфікації на основі раніше здобутої освіти і практичного досвіду (п.2), здобуття додаткових знань, умінь з новітніх досягнень у певній сфері діяльності (п.7 «б»).

Адвокати можуть пройти програму підготовки медіаторів в Школі медіації Академії адвокатури України, яка відкрилась 31 березня 2011 р. На її офіційному відкритті були присутні: медіатор Ірина Зарецька – радник з правових питань Спільної програми Ради Європи та Європейського Союзу «Прозорість та ефективність судової системи України», Ірина Калінська – медіатор, адвокат, Тетяна Варфоломеєва – медіатор, адвокат, котрі розповіли присутнім про медіацію, перспективи її впровадження в Україні. Перша група слухачів Школи – студенти випускного курсу Академії. Адвокати, котрі виявили бажання навчатися у Школі увійдуть до складу ще однієї групи. На відкритті були присутні проректор з навчальної роботи Академії О.П.Кучинська, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків В.В.Курдюков, директор Інституту підвищення кваліфікації Т.Є.Бєлова.


 

ВІДКРИТТЯ ШКОЛИ МЕДІАЦІЇ АКАДЕМІЇ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ

Зліва направо:
Ірина Зарецька,
Тетяна Варфоломеєва,
Оксана Кучинська,
Тамара Бєлова,
Всеволод Курдюков

ВІДКРИТТЯ ШКОЛИ МЕДІАЦІЇ АКАДЕМІЇ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ

На фото: Перша група слухачів Школи – студенти випускного курсу Академії

ВІДКРИТТЯ ШКОЛИ МЕДІАЦІЇ АКАДЕМІЇ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ

На фото: Про свій досвід професійного медіатора розповідає Ірина Калінська


 

ШКОЛИ МЕДІАЦІЇ АКАДЕМІЇ АДВОКАТУРИ УКРАЇНИ

Формат: FLV (On2 VP6)*, якість: HQ**, тривалість: ~27 хв.


 

 


 

* Для відтворення відео у вашому браузері має бути встановлена надбудова Adobe Flash Player.
Якщо ви використовуєте 64-бітні версії MS Internet Explorer або FireFox (під Windows), встановити цю надбудову наразі неможливо. Слід скористатися іншим сучасним 32-бітним браузером. Докладніше див. статтю: Flash Player support on 64-bit operating systems (англійською) на сайті Adobe Systems Incorporated.

** Для комфортного перегляду бажано мати високошвидкісне підключення до Інтернету!